Neler yeni

Hoş Geldiniz! Yurt Dışında Yaşayan Gurbetçiler Forumu - gurbetciler.net

Yurt dışına gitmek isteyenler ve yurt dışında yaşayan gurbetçilerin platformu gurbetciler.net'e hoş geldiniz. Siz de foruma üye olarak ücretsiz ilanlar verip gitmek istediğiniz bölge hakkında bilgi alabilirsiniz.

Soru Sor

Diğer ülkelerde ve bölgenizde yaşayan insanlara soru sor.

İlan Ver

Bölgendeki gurbetçiler için ücretsiz ilan ver ve ticarete başla.

Tanış

Bölgendeki gurbetçilerle tanışarak kendinize konumuz hakkında bilgi edinin.

Avusturya Güncel Koronavirüsle İlgili Detaylar

aylin

Üye
Katılım
27 Eki 2020
Mesajlar
10
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Yeni Koronavirüs’ün enfeksiyonu, belirtileri ve önlemleri ile ilgili genel bilgileri 7 gün 24 saat 0800 555 621 numaralı AGES Koronavirüs Bilgi Hattı (AGES–Infoline Coronavirus) üzerinden alabilirsiniz.

Somut enfeksiyon olma şüphesi varsa lütfen 1450 numaralı sağlık hattını („Gesundheitsnummer“) arayınız.

Risk grubunda bulunanlar için Viyana Belediyesi 01 4000 4001 numaralı 24 saat bakım hizmeti veren acil telefon hattını sunmaktadır. Bu hizmet hattı yaşlı yetişkinlere ve daha önceden bir hastalığı olan kişilere alışveriş konularında ve ilaçlarını temin etmekte yardımcı olacaktır.

Okul çocuklarının velileri Danışma Hattı 01/52525 77048 telefon numarasından ders içerikleri ve başkaca konular hakkında bilgi edinebilirler.

Anaokulu çocuklarının ebeveynleri, anaokulu çalışanları, çocuk anneleri ve babaların (Tagesmütter und -väter) yanı sıra destek kuruluşları, yani anaokullarından, okul sonrası bakım merkezlerinden veya çocuk gruplarından sorumlu olanlar, soruları olursa 01 / 90141 numaralı Viyana Anaokulu Corona yardım hattını arayabilirler.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 2)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst